Долучайтесь до нашої спільноти у Facebook
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Це допоможе нам швидше сформувати команду для роботи з Вами.
Вільний менеджер зателефонує за 5 хвилин!
Натиснувши на кнопку Ви погоджуєтесь з нашою
"Політикою обробки данних"
 

Вам потрібен сайт, або ви чекаєте результатів?

НАШ АРСЕНАЛ

WEB -
СТУДІЯ .

Web-студія у Вінниці

Ми можемо створити усе, що побажає Ваша фантазія
Сьогодні web-сайт є незамінним практично в усіх сферах впливу. Ми проектуємо сайти
з обережністю, застосовуваною до всього: від web-дизайну і логотипів – до контенту, від лендінгів (сайтів-візиток) до корпоративних сайтів та інтернет-магазинів.
В спектрі послуг web-студії також має місце ведення соціальних мереж, що забезпечить більшу кількість відвідувачів вашого сайту з різних каналів.

Повна рентабельність сайту за перших 3 місяці!

35%
1 МІСЯЦЬ
55%
2 МІСЯЦІ
100%
3 МІСЯЦІ

НАШ АРСЕНАЛ

Створення сайту та landing page
Власний сайт – це представництво вашої фірми в інтернеті, ваша візитна картка, обличчя бренду вашої компанії. Створення сайтів THE BUG у Вінниці – це перетворення будь-якої вашої ідеї в життя, створення продукту з нуля. Завдяки величезному досвіду і постійному саморозвитку команда розробників нашої веб студії створює сайти будь-якої складності, починаючи від звичайнісінької візитки, закінчуючи функціональними корпоративними бізнес сайтами.
Створення інтернет-магазину
Інтернет-магазин – веб-сторінка, що продає товари або послуги за допомогою мережі Інтернет. Інтернет-магазин можна створювати з нуля або на базі вже наявного бізнесу. Це спосіб відкрити власний бізнес, не витрачаючи гроші на оренду приміщення. У будь-якому випадку, він буде користуватися популярністю у споживачів. Завдяки інтернет-магазинам люди можуть здійснити покупки з будь-якої точки земної кулі. Це ефективний і прибутковий канал продажів.
Створення та оформлення Instagram
Ми перетворимо «просто ще одну спільноту в соціальній мережі» в потужний працюючий механізм, де кожна шестерня і гвинтик будуть рухатися в потрібному напрямку, в бік збільшення аудиторії і зростання прибутку від продажу товарів і послуг.
Створення та оформлення Facebook
Facebook – найвідоміша і найпопулярніша соціальна мережа у всьому світі. І як наслідок – це один із кращих інструментів для реклами і просування своєї компанії в всесвітній мережі Інтернет. А для цього, всього-то необхідно створити сторінку.
Налаштування SEO структури сайту
Запуск сайту – це один з етапів успішного ведення бізнесу в мережі Інтернет. Щоб змусити сайт стабільно приносити прибуток і в найкоротші терміни окупити вкладені кошти в його розробку, важливо створити правильну SEO-структуру. Налаштування SEO-структури для подальшого просування – це комплекс заходів, на яких ми "з'їли зуби"!
Налаштування CRM-систем
Якщо Ви хочете збільшити продажі і ефективність роботи співробітників, то CRM – це те, що Вам потрібно! В останні роки використання CRM стало стандартом роботи інтернет-магазинів, і вже складно уявити дійсно ефективну роботу магазину без неї. Впровадіть CRM систему собі в компанію і перейдіть на новий рівень ведення бізнесу!
від 150$
Створення сайту чи landing page
ЗАМОВИТИ
від 300$
Створення інтернет-магазину
ЗАМОВИТИ
від 100$
Створення та оформлення Facebook
ЗАМОВИТИ
від 80$
Створення та оформлення Instagram
ЗАМОВИТИ
від 25$
Налаштування SEO структури сайту
ЗАМОВИТИ
від 100$
Налаштування CRM-системи
ЗАМОВИТИ
© 2020 THE BUG™
ВІННИЦЯ
КИЇВ
THE BUG DIGITAL AGENCY
© 2020 THE BUG™
ВІННИЦЯ
КИЇВ